Wrocław

Pani Paulina Panek prowadziła dla nas kompleksowa obsługę z zakresu księgowości w 2016 roku i możemy z całą pewnością powiedzieć, że jest osobą niesamowicie elastyczną, otwartą i życzliwą. Posiada duże doświadczenie i wiedzę, zawsze służy informacją i potrafi doradzić korzystną oraz bezpieczną dla podatnika opcję. Pani Paulina wykazuje się dużą inicjatywą przy wykonywaniu zleceń, a co najważniejsze w tym fachu – zawsze jest wszystko na czas! Jest godna polecenia wszystkim, którzy cenią profesjonalizm i rzetelność.

NERIJUS MAZINTAS
AUTOTARGET

Pani Paulina Panek prowadzi moje sprawy księgowe już od dłuższego czasu, początkowo pracując w innej firmie, obecnie prowadzi swoją własną działalność w tym zakresie. Zawsze służy poradą, w razie niepewności skrupulatnie wszystko sprawdza (a muszę przyznać, że nie jestem przeciętnym klientem, zawsze wyciągnę jakąś "ciekawostkę"). Jest niezwykle pomocna, jeśli chodzi o przygotowywanie papierów księgowych oraz rozliczeń.

Z wyrazami szacunku
dr n. med. Anna Paradowska-Stolarz, specjalista ortodonta

Pani Paulina Panek prowadziła księgowość mojej Prywatnej Praktyki Lekarskiej. Usługi firmy zostały mi zarekomendowane, a po okresie naszej współpracy sama mogę je polecić. Pani Paulina jest osobą sumienną, zawsze dotrzymuje wyznaczonych terminów oraz odpowiada na pytania. Angażuje się w swoją pracę, doradzając najlepsze rozwiązania. Prowadzenie działalności gospodarczej staje się dużo prostsze z pomocą takiej księgowej.

Prywatna Praktyka Lekarska REVEDIENT